fbpx

Apie mus

„AZ-Pack“, UAB, specializuojasi pakavimo medžiagų rinkoje. Pagrindinė įmonės veikla yra Bag-In-Box pakuočių, vakuuminių maišelių, Doy-Pack pastatomų maišelių su styginiu užsegimu, Fresh Pack ir PP indelių gamyba bei pardavimas. Įmonės veikla neapsiriboja vien tik produkcijos gamyba. Atstovaujame Lietuvos ir užsienio kompanijoms, todėl klientams galime ne tik pasiūlyti itin platų kokybiškos produkcijos asortimentą, bet ir užtikrinti nuolatinį tiekimą.

Dirbame pagal principą „nuo A iki Z“: ilgametė patirtis ir plačios technologinės galimybės leidžia parinkti klientams tinkamiausius pakavimo sprendimus – nuo paprasčiausių, iki sudėtingiausių.

Dalyvaujame tarptautinėse parodose ir bendradarbiaujame su didžiausiomis tarptautinėmis kompanijomis, todėl savo klientams siūlome pačius naujausius pakavimo sprendimus bei metodus. Išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais padeda produkcijos kokybė, užsakymų įvykdymo operatyvumas, orientavimasis į naujausias technologijas bei gebėjimas profesionaliai reaguoti į rinkos naujoves. Šiandien savo produkciją parduodame ne tik Lietuvos rinkoje, sėkmingai bendradarbiaujame visoje Europoje ir už jos ribų.

Vizija

Būti augančia ir tobulėjančia aukštos kokybės produkciją gaminančia profesionalia įmone, kuri užtikrina aplinkosaugos reikalavimus, įgyvendina darniuosius standartus bei gerosios gamybos praktiką.

Misija

Dirbdami pagal principą „pakavimo sprendimai nuo A iki Z“, siekiame atviro ir atsakingo dialogo kaip patikimas jūsų veiklos partneris, kuris ieško ir užtikrina geriausius pakavimo sprendimus bei aukščiausią produktų kokybę.

Strategija

Ilgametė patirtis leidžia klientams pasiūlyti lūkesčius pateisinančius sprendimus. Veiklą vykdome remdamiesi vertybėmis bei principais, kurie padeda ne tik siekti užsibrėžtų tikslų, bet ir likti ištikimiems įmonės veiklos pradžioje pasirinktai krypčiai.

Profesionalumas

Sukauptas žinias ir įgytą patirtį panaudojame geriausiems sprendimams priimti.

Analizuojame produktus remdamiesi atliekamais tyrimais ir bandymais, kurie leidžia įvertinti kokybinius produktų parametrus ir juos pagerinti.

Atsakomybė

Siekiame užtikrinti sklandų, pagarba ir supratimu paremtą dialogą su klientais bei partneriais.

Laikomės pagarbos ir atsakomybės žmogui bei gamtai principo.

Gaminame ir tiekiame aukščiausios kokybės produktus.

Formuojame socialiai atsakingą įmonę.

Priimame geriausius sprendimus, palankius tiek įmonei, tiek klientams.

Inovatyvumas

Nuolat ieškome ir diegiame inovatyvius sprendimus, kurie užtikrina konkurencingumą rinkoje.

Parenkame optimalius sprendimus, užtikrinančius geriausią kokybės ir kainos santykį.

Integracija

Lietuvos ir užsienio rinkoms pristatome naujus produktus bei pridėtinės vertės suteikiančius sprendimus.

Plečiame veiklą ir integruojamės į naujas, tarptautines rinkas.

Bendradarbiaujame su tarptautinėmis organizacijomis, asociacijomis.

Dalyvaujame nacionalinėse ir tarptautinėse parodose.

Lyderystė

Laikomės užsibrėžtos vizijos, misijos ir tikslų.

Priimame novatoriškus sprendimus ir juos įgyvendiname.

Siekiame nuolat tobulėti.