fbpx

Įmonė

„AZ-Pack“, UAB – viena didžiausių pakuočių gamintojų Lietuvoje. Įmonė įkurta Lietuvoje 2009 m. Veiklos kryptys – pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai – vakuuminiai maišeliai, pakuotės skystiems produktams – „Bag in Box“ ir „Stand up Pouch“. Gaminama produkcija sudaro daugiau nei 76% visos įmonės parduodamos produkcijos.

Tiekiame įvairių formų ir išmatavimų plastikinius indelius, kurie daugiausiai naudojami maisto pramonėje. Didžioji dalis pakuočių yra eksportuojama į Baltijos šalis, Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos bei Rytų Europos ir Azijos regionus. Bendradarbiaujame su didžiausiomis mėsos, žuvies perdirbimo įmonėmis, prekybos tinklais, didmenininkais bei tarptautinėmis asociacijomis, todėl galime pasiūlyti ne tik platų, kokybiškos produkcijos asortimentą, bet ir užtikrinti nuolatinį tiekimą.

Pagrindinė įmonės veikla – Bag in Box pakuočių ir vakuuminių maišelių gamyba ir didmeninė prekyba.

Ilgametė tarptautinė patirtis, greitas reagavimas į rinkos naujoves ir pažangios gamyboje naudojamos technologijos leidžia užtikrinti savo klietams tinkamiausius pakavimo sprendimus – nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių, 

Misija

Nuolat tobulinti pakuočių kokybę ir ieškoti pažangių, papildomą vertę kuriančių pakavimo sprendimų, kurie turėtų kuo mažesnį poveikį gamtai bei žmogui.

Vizija

Patikimas, aukštos kokybės pakuočių gamintojas, kuris gali pasiūlyti ne tik ekonomiškai naudingus, bet prie aplinkos tvarumo prisidedančius sprendimus.

Faktai apie įmonę:

AZ Pack pakavimo linija Maverick

Eksportas

Eksportuojame produkciją į daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje, 5-iuose pasaulio regionuose: Baltijos, Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos bei Rytų Europos ir Azijos. Kiekvienais metais sėkmingai plečiame eksporto pardavimų geografiją, integruojamės į naujas užsienio rinkas ir auginame naujų klientų skaičių. Bendradarbiaujame su maisto, sulčių, vyno produkcijos gamintojais. Turime per 130 klientų veikiančių skirtinguose rinkos segmentuose.

Eksportuojama produkcija sudaro daugiau nei 70% visos įmonės parduodamos produkcijos.

  • Susisiekime!