fbpx

Įmonė

„AZ-Pack“, UAB – viena didžiausių lanksčių pakuočių gamybos įmonių Lietuvoje, įkurta 2009 m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – lanksčių pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai – vakuuminiai maišeliai, maišeliai su spauda, pakuotės skysčiams ir skystiems maisto ir ne maisto produktams – „Bag in Box“ ir „Stand up Pouch“. Gaminama produkcija sudaro daugiau nei 92% visos įmonės parduodamos produkcijos.

Pagrindinės rinkos, kuriose įmonė vysto veiklą – maisto ir gėrimų pramonė, alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojai, sulčių spaudyklos, mėsos ir žuvies perdirbimo įmonės, maisto produktų gamybos įmonės, restoranai bei prekybos tinklai. 

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys – lanksčių pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba.

Didžioji dalis pakuočių yra eksportuojama į Baltijos šalis, Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos bei Rytų Europos ir Azijos regionus, daugiau nei į 30 šalių.

Misija

Tiekti tvarias, saugias ir aukštos kokybės pakuotes vietinei ir užsienio rinkai, nuolat gerinant klientų patirtį ir ieškant pažangių, pridėtinę vertę kuriančių bei tvarių pakavimo sprendimų.

Vizija

Būti vienu iš pažangiausių lanksčiųjų pakuočių gamintojų Baltijos šalyse.

Faktai apie įmonę:

AZ Pack pakavimo linija Maverick

Eksportas

Eksportuojame produkciją į daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje, 5-iuose pasaulio regionuose: Baltijos, Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos bei Rytų Europos ir Azijos. Eksportuojama produkcija sudaro daugiau nei 84% visos įmonės parduodamos produkcijos. Kiekvienais metais sėkmingai plečiame eksporto pardavimų geografiją, integruojamės į naujas užsienio rinkas ir auginame naujų klientų skaičių. Turime per 130 klientų veikiančių skirtinguose rinkos segmentuose.

Eksportuojama produkcija sudaro daugiau nei 84% visos įmonės parduodamos produkcijos.

  • Susisiekime!