Įmonė

UAB „AZ-Pack“ – nuolat auganti ir daugiau kaip 10 metų veiklos patirtį pakavimo medžiagų sektoriuje sukaupusi Lietuvos gamybinė įmonė. Įmonės produkciją sudaro pakuotės maisto ir ne maisto produktams, o produkcijos pagrindas – Bag in Box pakuotės bei vakuuminiai maišeliai. Gaminama produkcija sudaro daugiau nei 76% visos įmonės parduodamos produkcijos. 

Siekiame, kad mūsų gaminama produkcija būtų ne tik kokybiška, bet ir atitiktų visas naujausias ES pakuočių ir pakuočių atliekų direktyvas.

Vadovaudamiesi gerosios gamybos praktika, stengiamės optimizuoti verslo procesus taip, kad parduodama produkcija turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai.

Jau ne vienerius metus iš eilės tobuliname pakuotes ir ieškome inovatyvių, draugiškų aplinkai pakavimo būdų.

Pagrindinė įmonės veikla – Bag in Box, vakuuminių maišelių ir plastikinių pakuočių gamyba ir didmeninė prekyba.

Ilgametė tarptautinė patirtis, greitas reagavimas į rinkos naujoves ir pažangios gamyboje naudojamos technologijos leidžia užtikrinti savo klientams tinkamiausius pakavimo sprendimus – nuo paprasčiausių, iki sudėtingiausių.

Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio maisto pramonės įmonėmis bei asociacijomis, todėl galime pasiūlyti ne tik platų, kokybiškos produkcijos asortimentą, bet ir užtikrinti nuolatinį tiekimą.

Misija

Nuolat tobulinti pakuočių kokybę ir ieškoti pažangių, papildomą vertę kuriančių pakavimo sprendimų, kurie turėtų kuo mažesnį poveikį gamtai bei žmogui.

Vizija

Patikimas, aukštos kokybės pakuočių gamintojas, kuris gali pasiūlyti ne tik ekonomiškai naudingus, bet prie aplinkos tvarumo prisidedančius sprendimus.

Faktai apie įmonę:

  • Esame vienintelis Bag-in-Box pakuočių gamintojas Baltijos šalyse.
  • Vakuuminiai maišeliai - vienas iš daugiausiai parduodamų mūsų produktų tiek vietinėje, tiek užsienio rinkoje. Per metus parduodame apie 66 mln. vakuuminių maišelių.
  • 2018 metais įsigijome naują, pasaulinį pripažinimą pelniusio prekės ženklo Maverick įrangą Bag-in-Box pakuotėms gaminti.
  • 2018 metais įmonės apyvarta siekė 6 mln. eurų ir lyginant su praėjusiais metais augo daugiau nei 11%. 2019 metais pasiekėme 6,5 mln. apyvartą. Atsižvelgdami į augančias pardavimų apimtis ir kitus gerėjančius įmonės veiklos rezultatus, 2023 metais planuojame pasiekti 14 mln. eurų apyvartą.
  • 2019 metais didelį dėmesį skyrėme techninei įrangos bazei. Investavome į įrangos atnaujinimą ir įsigijome dvi naujas įrangas vakuuminiams maišeliams gaminti. Nauja įranga kelis kartus padidino gamybos pajegumus. Viena iš įsygytos įrangos suteikia konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvos, bet ir Europos ir Azijos rinkose, kadangi leidžia pagaminti iki 1,2 metrų pločio maišelius. Kita įsigyta įranga skirta Doy-Pack pastatomoms pakuotėms gaminti. Įranga leidžia pagaminti "Pocket Zip" maišelius su specialia kišenėle biriems produktams supilti, taip pat maišelius su užapvalintais kampais bei mažesnių išmatavimų maišelius. Mažiausias galimas maišelių plotis 80 mm.
AZ Pack pakavimo linija Maverick

„AZ-Pack“ Lietuvoje

Įmonė „AZ-Pack“ įkurta Lietuvoje 2009 m. balandžio 30 d. Įmonės klientais tapę didžiausi Lietuvos maisto pramonės gamintojais ir prekybos tinklai, Lietuvos ūkininkai ir kitos Lietuvos įmonės. 

  • 2012 m. spalio 15 d. įmonei buvo įteiktas Gerosios Gamybos praktikos pažymėjimas, kuriuo patvirtinama, kad imonė gamina/perdirba medžiagas ir gaminius, skirtus liestis su maistu, pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamanto {EB) Nr. 1935/2004, Komisijas reglamento {EB) Nr. 2A23/20A6, Lietuvos higienos normos HN 16:2AAG ir ,“Medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maistu, geros gamybas praktikos taisykles“ (Lietuvos Pakuotojų asociacija) reikalavimus.
  • Nuo 2013 m. įmonė priklauso Skandinavijos asociacijai „Norwegian-Lithuanian chamber of commerce“.
  • Nuo 2015 m. įmonė „AZ-Pack“ tapo Kauno prekybos, pramonės ir pamatų rūmų nare.​

Eksportas

Eksportuojame produkciją į daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje, 5-iuose pasaulio regionuose: Baltijos, Vakarų ir Vidurio Europos, Skandinavijos bei Rytų Europos ir Azijos. Kiekvienais metais sėkmingai plečiame eksporto pardavimų geografiją, integruojamės į naujas užsienio rinkas ir auginame naujų klientų skaičių. 

Bendradarbiaujame su maisto, sulčių, vyno produkcijos gamintojais. Turime per 130 klientų veikiančių skirtinguose rinkos segmentuose. Esame įvertinti tokių tarptautinių kompanijų kaip „Pack Partners International“, „Orkla”, „Abena”, „BUNZL Plc”, „NPP Group”, „PPI  Group“, „NorEngros“, „Petruzalek“, „Silver Plastic“.

Eksportuojama produkcija sudaro daugiau nei 70% visos įmonės parduodamos produkcijos.