fbpx

„AZ-Pack“ įsidiegė ISO 9001 kokybės vadybos ir ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemas

2021 m. balandžio 8 d. įmonė „AZ-Pack“ įsidiegė ISO 9001:2015 kokybės vadybos ir ISO 14001:2015 aplinkosaugos vadybos sistemas. ISO kokybės vadybos standartas pagrįstas 8 kokybės vadybos principais: orientavimasis į vartotoją, lyderystė, darbuotojų įtraukimas, procesinis požiūris, sisteminis požiūris į vadybą, nuolatinis gerinimas, faktais pagrįstų sprendimų priėmimas, abipusiai naudingi santykiai su tiekėjais. 

ISO įdiegimas – tai strateginis žingsnis siekiant pagerinti gamybos ir įmonės paslaugų kokybę, sustiprinti įmonės pozicijas ir stabilumą vidaus ir tarptautinėse rinkose, vykdyti rinkų plėtrą didinant klientų pasitenkinimą įmonės teikiamomis paslaugomis ir aptarnavimu bei siekiant užtikrinti darnų visos įmonės darbą, garantuoti įmonėje vykstančių procesų skaidrumą ir aiškumą.

Įdiegusi šį sertifikatą, įmonė įsipareigoja siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo ir užtikrina, kad jos gaminami produktai efektyviai tenkina klientų ir įstatymų nustatytus reikalavimus. Europos verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios KVS pagal ISO 9000 serijos standartus laikomos patikimais partneriais, kurie nesiekia vien tik trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius planus ir kokybę.

ISO 14001 – tarptautiniu mastu pripažinto aplinkosaugos standarto įdiegimas patvirtino įmonės įsipareigojimą mažinti poveikį aplinkai naudodantis geriausia tarptautine patirtimi. Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:

 
  • apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
  • mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
  • didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
  • perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
  • efektyviau naudoja gamtinius resursus.
ISO 14001 - 2024.04.07 EN AZ-Pack-1
ISO 9001 - 2024.04.07 EN AZ-Pack-1
  • Susisiekime!