fbpx

„AZ-Pack” siūlo ne tik verslui naudingus, bet ir aplinkai draugiškus pakavimo sprendimus

Kasmet vis didėjant aplinkosaugos reikalavimams ir tvaraus vartojimo poreikiui, kiekvienas pakuočių gamintojas privalo ieškoti būdų kaip įgyvendinti ne tik verslui, bet ir aplinkai draugiškus sprendimus. 

Mažiau yra daugiau – su tokia komunikacijos žinute įmonė AZ-Pack savo klientams siūlo rinktis pakuotes, pagamintas iš mažiau žaliavų.

Pagrindinis tokios komunikacijos tikslas – kitaip pažiūrėti į pakuotes ir mažinti joms pagaminti sunaudojamų žaliavų kiekį, kadangi net ir viena plonesnė pakuotė, gali padėti išsaugoti aplinką. Vienas iš pagrindinių įmonės gaminamų produktų – vakuuminiai maišeliai. Kadangi maišelių storių pasirinkimas didelis, dažnai maisto pramonės įmonės, naudojančios šiuos maišelius maisto produktams pakuoti, renkasi storesnius arba tokius, kokie siūlomi rinkoje. Tačiau ne visada storesnis maišelis reiškia geresnę kokybę.

Todėl įmonė AZ-Pack šiandien savo klientams siūlo iš minimalaus medžiagų kiekio pagamintus naujuosius ECO-VAC vakuuminius maišelius. Šiems maišeliams pagaminti sunaudojama kur kas mažiau žaliavos, tačiau pati pakuotė išlaiko savo svarbiausias ir geriausias savybes, kurios reikalingos apsaugoti maisto produktus. Tam patvirtinti, buvo atlikti bandymai, kurie parodė, jog ECO-VAC pakuotės savybės prilygsta standartinių 60 mikronų vakuuminių maišelių savybėms. Taip pat vakuuminiams maišeliams naudojama ne standartinė – 3 ar 5 sluoksnių, o 9 sluoksnių plėvelė, kurią sudaro net du sluoksniai poliamido. Poliamido dėka pakuotės apsauginis barjeras didesnis, o pati pakuotė tvirtesnė, skaidresnė ir lygesnė. Tad nors ir maišeliams pagaminti sunaudojama mažiau žaliavos, dėka pakuotės struktūros, pakuočių kokybė aukštesnė nei įprastų vakuuminių maišelių. 

PAGRINDINIAI ECO-VAC VAKUUMINIŲ MAIŠELIŲ PRIVALUMAI:

  • KOKYBĖ – išlaikomos visos kokybinės pakuotės savybės.
  • EKOLOGIJA – mažiau plastiko, mažiau atliekų ir oro taršos.
  • TRANSPORTAVIMAS –  mažiau plastiko,  mažiau transporto išlaidų.
  • SANDĖLIAVIMAS -mažiau plastiko, daugiau vietos sandėliuose.
  • KAINA – mažiau žaliavų, mažesnė pakuotės kaina.
  • Susisiekime!