fbpx

Techninę bazę papildėme galinga ir inovatyvia linija „Maverick Dream Machine“

Investuodami į pasaulio lyderių gaminamus įrengimus ne tik diegiame inovatyvius sprendimus, auginančius mūsų konkurencingumą rinkoje, bet ir įgyvendiname savo įmonės viziją – būti nuolat tobulėjančia aukštos kokybės produkciją gaminančia įmone, užtikrinančia aplinkosaugos reikalavimus ir gerosios gamybos praktiką. 2018-tųjų vasarą „AZ-Pack“, UAB, techninę bazę papildė inovatyvi ir galinga Bag-In-Box pakuočių gaminimo linija „Maverick Dream Machine“, kurioje integruotos naujausios technologijos užtikrina itin aukštą efektyvumą, gaminių kokybę ir lankstų gamybos procesą.

Bag-In-Box pakuotės

Šios pakuotės pagrindas – dvigubas maišelis, kurio išorinė dalis sudaryta iš itin saugios ir tvirtos daugiasluoksnės plėvelės. Vartotojų patogumui maišelis dažniausiai dedamas į kartoninę dėžę – taip gaunama funkcionali ir praktiška pakuotė.

Kodėl verta rinktis mūsų Bag-In-Box pakuotes?

  • Mūsų įmonės gaminama pakuotė atitinka Reglamento Nr. 10/2011 reikalavimus.
  • Išorinis maišelis PA/EVOH/PE tinkamas naudoti iki 100° C, vidinis maišelis PE – iki 100° C, kranelis HDPE – iki 100° C, kranelis PP – iki 120° C. (Pagrįsta laboratoriniais tyrimais.)
  • Pakuotė pagaminta iš PA/EVOH/PE + PE plėvelės: 14 sluoksnių išorinio maišelio struktūra garantuoja maksimalų pakuotės atsparumą išorinės aplinkos poveikiui.

  • Susisiekime!